A seriyasının bərpadan sonra bütün turlarının təqvimi bəlli olub

A seriyasının bərpadan sonra bütün turlarının təqvimi bəlli olub
  • Clock-gray 10:17
  • calendar-gray 02 İyun 2020

Koronavirus pandemiyası səbəbindən dayandırılan İtaliya A seriyasında mövsümün qalan hissəsinin tam təqvimi açıqlanıb.

Apasport.az saytının məlumatına görə, italyanlar iyunun 20-dən ölkə çempionatını bərpa edəcəklər.

Əvvəlcə XXV turdan qalan 4 görüş keçiriləcək. Hələlik yalnız son 3 turun matçlarının dəqiq vaxtı bilinmir.

İyunun 20-dən avqustun 2-dək davam edəcək A seriyasında, demək olar ki, hər gün oyun olacaq. Yalnız bəzi turlar arasında 1 günlük fasilə yaranacaq.

XXV tur
20 iyun

21:30. “Torino” - “Parma”
23:45. “Verona” – “Kalyari”
21 iyun
21:30. “Atalanta” - “Sassuolo”
23:45. “İnter” - “Sampdoriya”

XXVII tur
22 iyun

21:30. “Fiorentina” - “Breşiya”
21:30. “Leççe” - “Milan”
23:45. “Bolonya” - “Yuventus”
23 iyun
21:30. “Spal” – “Kalyari”
21:30. “Verona” - “Napoli”
23:45. “Cenoa” - “Parma”
23:45. “Torino” – “Udineze”
24 iyun
21:30. “İnter” - “Sassuolo”
23:45. “Roma” - “Sampdoriya”
23:45. “Atalanta” – “Latsio”

XXVIII tur
26 iyun

23:45. “Yuventus” - “Leççe”
27 iyun
19:15. “Breşiya” - “Cenoa”
21:30. “Kalyari” - “Torino”
23:45. “Latsio” - “Fiorentina”
28 iyun
19:15. “Milan” - “Roma”
21:30. “Napoli” - “Spal”
21:30. “Sampdoriya” - “Bolonya”
21:30. “Sassuolo” - “Verona”
21:30. “Udineze” - “Atalanta”
23:45. “Parma” - “İnter”

XXIX tur
30 iyun

21:30. “Torino” - “Latsio”
23:45. “Cenoa” - “Yuventus”
1 iyul
21:30. “Bolonya” – “Kalyari”
21:30. “İnter” - “Breşiya”
23:45. “Fiorentina” - “Sassuolo”
23:45. “Leççe” - “Sampdoriya”
23:45. “Spal” - “Milan”
23:45. “Verona” - “Parma”
2 iyul
21:30. “Atalanta” - “Napoli”
23:45. “Roma” - “Udineze”

XXX tur
4 iyul

19:15. “Yuventus” - “Torino”
21:30. “Sassuolo” - “Leççe”
23:45. “Latsio” - “Milan”
5 iyul
19:15. “İnter” - “Bolonya”
21:30. “Breşiya” - “Verona”
21:30. “Kalyari” - “Atalanta”
21:30. “Parma” - “Fiorentina”
21:30. “Sampdoriya” - “Spal”
21:30. “Udineze” - “Cenoa”
6 iyul
23:45. “Napoli” - “Roma”

XXXI
7 iyul

21:30. “Leççe” - “Latsio”
23:45. “Milan” - “Yuventus”
8 iyul
21:30. “Fiorentina” – “Kalyari”
21:30. “Cenoa” - “Napoli”
23:45. “Roma” - “Parma”
23:45. “Atalanta” - “Sampdoriya”
23:45. “Bolonya” - “Sassuolo”
23:45. “Torino” - “Breşiya”
9 iyul
21:30. “Spal” - “Udineze”
23:45. “Verona” - “İnter”

XXXII tur
11 iyul

19:15. “Latsio” - “Sassuolo”
21:30. “Breşiya” - “Roma”
23:45. “Yuventus” - “Atalanta”
12 iyul
19:15. “Cenoa” - “Spal”
21:30. “Kalyari” - “Leççe”
21:30. “Fiorentina” - “Verona”
21:30. “Parma” - “Bolonya”
21:30. “Udineze” - “Sampdoriya”
23:45. “Napoli” - “Milan”
13 iyul
23:45. “İnter” - “Torino”

XXXIII tur
14 iyul

23:45. “Atalanta” - “Breşiya”
15 iyul
21:30. “Milan” - “Parma”
21:30. “Bolonya” - “Napoli”
21:30. “Sampdoriya” – “Kalyari”
23:45. “Roma” - “Verona”
23:45. “Leççe” - “Fiorentina”
23:45. “Sassuolo” - “Yuventus”
23:45. “Udineze” - “Latsio”
16 iyul
21:30. “Torino” - “Cenoa”
23:45. “Spal” - “İnter”

XXXIV tur
18 iyul

19:15. “Verona” - “Atalanta”
21:30. “Kalyari” - “Sassuolo”
23:45. “Milan” - “Bolonya”
19 iyul
19:15. “Parma” - “Sampdoriya”
21:30. “Breşiya” - “Spal”
21:30. “Fiorentina” - “Torino”
21:30. “Cenoa” - “Leççe”
21:30. “Napoli” - “Udineze”
23:45. “Roma” - “İnter”
20 iyul
23:45. “Yuventus” - “Latsio”

XXXV tur
21 iyul

21:30. “Atalanta” - “Bolonya”
23:45. “Sassuolo” - “Milan”
22 iyul
21:30. “Parma” - “Napoli”
23:45. “İnter” - “Fiorentina”
23:45. “Leççe” - “Breşiya”
23:45. “Sampdoriya” - “Cenoa”
23:45. “Spal” - “Roma”
23 iyul
21:30. “Udineze” - “Yuventus”
23:45. “Latsio” – “Kalyari”
23:45. “Torino” - “Verona”

XXXVI tur
26 iyul

17:00. “Milan” - “Atalanta”
17:00. “Roma” - “Fiorentina”
17:00. “Bolonya” - “Leççe”
17:00. “Breşiya” - “Parma”
17:00. “Kalyari” - “Udineze”
17:00. “Cenoa” - “İnter”
17:00. “Yuventus” - “Sampdoriya”
17:00. “Napoli” - “Sassuolo”
17:00. “Spal” - “Torino”
17:00. “Verona” - “Latsio”

XXXVII tur
29 iyul

20:00. “Kalyari” - “Yuventus”
20:00. “Fiorentina” - “Bolonya”
20:00. “İnter” - “Napoli”
20:00. “Latsio” - “Breşiya”
20:00. “Parma” - “Atalanta”
20:00. “Sampdoriya” - “Milan”
20:00. “Sassuolo” - “Cenoa”
20:00. “Torino” - “Roma”
20:00. “Udineze” - “Leççe”
20:00. “Verona” - “Spal”

XXXVIII tur
2 avqust

17:00. “Milan” – “Kalyari”
17:00. “Atalanta” - “İnter”
17:00. “Bolonya” - “Torino”
17:00. “Breşiya” - “Sampdoriya”
17:00. “Cenoa” - “Verona”
17:00. “Yuventus” - “Roma”
17:00. “Leççe” - “Parma”
17:00. “Napoli” - “Latsio”
17:00. “Sassuolo” - “Udineze”
17:00. “Spal” - “Fiorentina”

ApaSport

Digər xəbərlər